Wybierz Jezyk Polski Choose English
WOBET

Beton

Produkcja mieszanki betonowej odbywa się na nowoczesnej, w pełni skomputeryzowanej wytwórni betonu firmy WIGGERTH. Dozowanie wszystkich składników jest dokonywana automatycznie. Odpowiedni skład okruchowy, plastyfikatory najlepszych firm oraz precyzja dozowania, zapewniają najwyższą jakość produkowanej mieszanki betonowej.Węzęł ten jest przystosowany do produkcji betonów podgrzewanych w warunkach zimowych do -15 °C temperatury powietrza.

Produkujemy następujące mieszanki betonowe:

Dostawy betonu potwierdzone są dokumentem WZ wraz z deklaracją zgodności z polską normą PN-EN206-1. Nasze betony produkowane są z najwyższej jakości materiałów i surowców:

Posiadając wyspecjalizowaną i w pełni zautomatyzowaną wytwórnie betonu towarowego w Miłowie, jesteśmy w stanie produkować na szeroką skalę pełną gamę betonów towarowych, w tym:

W wyposażeniu firmy znajduje się laboratorium budowlane, które umożliwia prowadzenie badań na potrzeby własne i Klientów. Przy dokonywaniu sprzedaży Naszego betonu, zawsze służymy fachowym doradztwem technicznym.